Tlmenie bolesti

Silný analgetický účinok POLIMEDELU je otestovaný už dávnejšie.  Schopnosť tlmiť bolesti a urýchľovať hojenie, ktorú majú elektromagnetické polia vo všeobecnosti a najmä elektrety, sa už dávnejšie využíva v medicíne, avšak sa na to vo väčšine prípadov používajú veľké a ťažké prístroje alebo komplikované technológie.

POLIMEDEL sa stal prvým, veľmi jednoduchým, ľahkým a účinným fyzioterapeutickým prostriedkom, ktorý si nevyžaduje špeciálne zaškolenie, aby sa mohol používať, a je dostupný doslova každému. Nezávisle od príčiny bolesti, POLIMEDEL vo väčšine prípadov je schopný bolesť stlmiť alebo úplne eliminovať. V každom prípade je jeden z princípov POLIMEDELU „kde bolí, tam aplikujeme“.

Polimedel -Tlmenie bolesti

Je klinicky dokázané, že v niektorých prípadoch je analgetický účinok POLIMEDELU silnejší ako účinok narkotických prípravkov, ktoré sa často používajú v chirurgii, traumatológii, onkológii a pri rozsiahlych popáleninách. Fólia môže tlmiť bolesti bez použitia silných liečív. POLIMEDEL je reálnou alternatívou analgetickým prípravkom. Bolesti pri zápaloch, opuchoch, úrazoch, hypoxii, ischiase, chondrózach, neuritídach, artritídach a kolikách zmizmú, pretože fólia postupne eliminuje samotné tieto procesy. Okrem toho je v medicíne známy „začarovaný kruh“: bolesť zosilňuje kŕče, kŕče zosilňujú bolesť.

Keď fólia tlmí bolesť, tlmí aj kŕč, čiže funguje ako protikŕčový prostriedok. Okrem toho POLIMEDEL pôsobí bezprostredne na vodivosť nervových impulzov v nervových vláknach. Znamená to, že je schopný pôsobiť na samotné nervové tkanivo tak, že zoslabuje prenos impulzu a „upokojuje“ nadbytočné ložiská dráždivosti v centrálnej nervovej sústave. Preto je použitie POLIMEDELU opodstatnené (čo potvrdzujú dlhoročné skúsenosti) nielen pri akejkoľvek bolesti, ale aj pri takých ochoreniach ako napr. detská obrna a epilepsia. Elektret je účinný pri nespavosti, depresii, dráždivosti, neurózach a viacerých ďalších stavoch.

Náhradná fólia Long 30×9 cm
21,60 s DPH
Náhradná fólia Smart 15×9 cm
15,60 s DPH
Univerzálna Nano Maska
75,00 s DPH
Polimedel Smart + Long krabicka
Akcia!
Akciový balíček Smart + Long
57,60 s DPH