Normalizácia prekrvenia tkanív

POLIMEDEL je schopný veľmi rýchlo, v priebehu niekoľkých desiatok minút, dosiahnuť normálne prekrvenie tkanív. Prečo je to také dôležité? Pretože drobné cievky – vlásočnice – dopravujú do našich tkanív a buniek kyslík, živiny, vitamíny, minerály a všetko ostatné, čo je pre ne bytostne dôležité. Vlásočnice sú také úzke, že sa v nich erytrocyty – červené krvinky – doslova tlačia a narážajú jeden do druhého. Avšak sa na seba nenalepujú, pretože na povrchu všetky erytrocyty majú záporný elektrický náboj a pri náraze sa odpudzujú. Tak sa zachováva normálny tok krvi a vlásočnice plnia svoje funkcie.

Bunky dostanú kyslík a potrebné látky a normálne fungujú. Ale je veľa príčin, ktoré môžu narušiť funkčnosť vlásočníc: škodlivé chemické látky zo vzduchu, pôdy, okolitých predmetov, stravy; drogéria; farmaceutické prípravky, alkohol, tabak; stresy; choroby; škodlivé žiarenie; nedostatok živín a ďalšie vplyvy. Pod ich vplyvom erytrocyty strácajú povrchový náboj a pri náraze sa prestávajú odpudzovať, začínajú sa na seba lepiť.

Polimedel Prekrvenie tkaniv

Ak sa to stane vo vnútri väčších ciev, začne hypoxia – kyslíkový hlad, pretože erytrocyty transportujú kyslík. Ale ak sa zlepia vo vnútri vlásočnice, je ihneď upchatá. Nastáva nekróza alebo infarkt (odumretie) úseku tkaniva a časom vzniká na tomto mieste zjazvené tkanivo, ktoré už nevykonáva žiadnu metabolickú činnosť. Tkanivo degraduje, t. j. starne.

Pozorovať tento proces na vlastné oči môžeme iba na pokožke – robí sa menej hebká a elastická, mení farbu, objavujú sa vrásky. Vnútorné orgány starnú tak, že sa to prejavuje chorobami. Narušenie funkčnosti vlásočníc sa často stáva príčinou hypoxie, zvýšeného tlaku, bolestí hlavy, syndrómu chronickej únavy, vegetatívnej dystónie. Preto starneme a umierame oveľa skôr ako nám určila príroda.

Tento proces však môžeme ovplyvniť. Elektrické pole POLIMEDELU veľmi rýchlo obnovuje normálny záporný náboj na membranách erytrocytov, tie sa od seba odlepujú a reologické vlastnosti (tekutosť) krvi a tým aj priechodnosť vlásočníc sa obnovuje. Pričom ak sa v zóne pôsobenia poľa ocitne väčšia cieva, onedlho sa celá krv v našom tele „nabíja“. Úplný obeh krvi u dospelého človeka trvá 20-28 sekúnd, u dorastu – 18 sekúnd a u dieťaťa – 15 sekúnd.

Spočítajte, koľkokrát sa každá krvinka ocitne v elektrickom poli našej fólie po 10-15 minutách použitia. POLIMEDEL účinkuje okamžite a môže sa používať nielen na obnovenie už poškodených vlásočníc, ktoré sa ocitli v jeho poli, ale aj na prevenciu podobných poškodení v celom organizme. Navyše máme liečbu aj prevenciu tvorenia trombov, aterosklerózy, infarktu, zníženie vysokého krvného tlaku, elimináciu bolestí hlavy.

Z tohto dôvodu má POLIMEDEL aj kozmetické účinky a blahodárne vplýva na pleť, pomôže pri problémoch s vráskami a podporuje liečbu kŕčových žíl.

Pre normalizáciu prekrvenia ktoréhokoľvek orgánu stačí priložiť POLIMEDEL na telo nad predmetným orgánom a podržať 15-20 minút. Pre kompletný účinok na celý krvný obeh umiestnite fóliu pri väčšej cieve (napr. stredná horná časť hrude, oblasť pečene, podpazucha, lakťový alebo kolenný ohyb, pod rebrami) na 20-40 minút.

Náhradná fólia Long 30×9 cm
21,60 s DPH
Náhradná fólia Smart 15×9 cm
15,60 s DPH
Univerzálna Nano Maska
75,00 s DPH
Polimedel Smart + Long krabicka
Akcia!
Akciový balíček Smart + Long
57,60 s DPH