Štrukturácia biologických tekutín

Známe sú informácie o štruktúrovanej vode (napr. Japonský certifikovaný systém KANGEN) a jej liečivom účinku. V takej vode nie sú molekuly Н2O  umiestnené chaoticky, ale sú určitým spôsobom orientované voči sebe, vlastne tvoria tekuté kryštály. Je známe, že štruktúrovaná voda má veľa zaujímavých a užitočných vlastností. Je biologicky aktívna, t. j. schopná vyvíjať liečivý účinok na stav krvi, vnútorných orgánov, znižovať vysoký krvný tlak, urýchľovať chemické reakcie a iné.

Voda sa môže štruktúrovať rôznymi spôsobmi, vrátane pôsobenia elektrického, alebo magnetického poľa. POLIMEDEL je zdrojom dostatočne silného elektrického poľa. Človek na 75% pozostáva z vody. To znamená, že môžeme za pomoci POLIMEDELU štruktúrovať všetky naše vnútorné tekutiny – plazmu krvi, lymfu, mozgovú a miechovú tekutinu, vnútrobunkovú a medzibunkovú tekutinu, tekutinu v kĺboch atď. Potom naše vnútorné tekutiny nadobudnú prirodzenejšie-liečivé vlastnosti.

Polimedel - Strukturovanie tekutin

Možno práve táto schopnosť POLIMEDELU vysvetľuje viaceré pozoruhodné výsledky jeho aplikácie.

Štruktúrovaná voda sa robí aktívna a získava nové vlastnosti. Má špecifickú vnútornú dynamiku a osobitý „biologický účinok“. Po účinkovaní na vodu elektrickým poľom sa voda stáva viac štruktúrovanou než obyčajná. Zvyšuje sa v nej rýchlosť chemických reakcií a kryštalizácie rozpustených látok, intenzifikujú sa procesy adsorpcie, zlepšuje sa koagulácia prímesí a ich sedimentácia.

Je dokázané, že vnútorné použitie štruktúrovanej vody (štrukturácia vnútorných tekutín POLIMEDELOM) zvyšuje priepustnosť biologických membrán tkanivových buniek, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a pečeni, upravuje krvný tlak, zrýchľuje metabolizmus a napomáha vylučovanie drobných kameňov z obličiek.

Pri dlhodobom užívaní štruktúrovanej vody človekom bolo zistené, že táto voda:

  • očisťuje a obnovuje traviaci trakt, pečeň, obličky, pankreas, mozgové cievy a eliminuje bolesti hlavy;
  • znižuje hladinu cukru v krvi;
  • normalizuje krvný tlak;
  • eliminuje bolesti v kĺboch;
  • obnovuje mužskú potenciu.

Boli evidované prípady obnovenia pečene po „tukovej hepatóze“, zníženie intenzity zápalových procesov v organizmе.

Náhradná fólia Long 30×9 cm
21,60 s DPH
Náhradná fólia Smart 15×9 cm
15,60 s DPH
Univerzálna Nano Maska
75,00 s DPH
Polimedel Smart + Long krabicka
Akcia!
Akciový balíček Smart + Long
57,60 s DPH