Zosilnenie účinku farmakologických prípravkov

Tesne pred použitím liekov (ak boli lekárom predpísané) aplikujte fóliu na to miesto, kde sa nachádza liečený orgán (napríklad, pečeň, obličky alebo žalúdok). Vtedy sa zlepší mikrocirkulácia krvi, transport látok, zaktivizujú sa chemické procesy, a liečivo začne výraznejšie účinkovať, často je dokonca potrebná menšia dávka, aby sa dostavil výsledok. Ak liek má účinok na celý organizmus, aplikujte fóliu na oblasť väčších ciev. Kde konkrétne, sme už písali vyššie. To isté sa týka liekov na vonkajšie použitie.

Pred aplikovaním mastí (resp. iného liečiva) na určitú oblasť pokožky najprv aplikujte tam POLIMEDEL na 15-20 minút. Potom sa liečivo lepši vstrebe a účinok bude výraznejší. Fóliu môžete priložiť aj po aplikácii liečiva na pokožku. Dobu pôsobenia si určte samostatne. Pamätajte si, že kombinovaný účinok na problémovú oblasť z rôznych strán (zvonka aj zvnútra) je vždy účinnejší ako uplatnenie iba jednej metódy.

Iba spojenie medikamentovej liečby, fyzikálnej liečby a výživy (s použitím príslušných potravín a výživových doplnkov) zabezpečí najlepší výsledok. 

Polimedel - Farmaceuticke prostriedky, zosilnenie ucinkov
Náhradná fólia Long 30×9 cm
18,00 s DPH
Náhradná fólia Smart 15×9 cm
13,00 s DPH
Univerzálna Nano Maska
62,50 s DPH
Polimedel Smart + Long krabicka
Akcia!
Akciový balíček Smart + Long
48,00 s DPH